Ne yazık ki ülkemizde korona virüs (covid-19) kaynaklı ilk ölüm gerçekleşti. Bu sürecin olumlu geçmesi adına Saglık Bakanlığı 14 KUralına uymaya çalışalım.

Şu sıralar seyreden hastalıklarınız da varsa bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizde fayda var. Bitkisel gıda takviyeleri, vitaminler, beta glukan, selenyum içeren besinler ve takviyeler, kara mürver,afrika sardunyası içerikli ekstreler, yaban mersini , kuşburnu içerikleri, bitki çayları ve en önemlisi sağlıklı beslenme bağışıklığınızı güçlendirmenizde çok çok önemlidir. Bağışıklığımızı güçlendirmek için bitkilerin yolunu tuttuk ve bu yol bizi Uzm. Ecz. Dilek Kiremitçi’ye götürdü. Uzm. Ecz. Dilek Kiremitçi ,bize kendi markası olan RMD bitkileri ve RMD takviye edicilerle katkıda bulundu. Sağlık Bakanlığı onaylı, doğru yetiştirilmiş ve sizlerin kullanımına sunulmuş bitkileri RMD’de bulabilirsiniz. Ayrıca immun ( bağışıklık) sistemi güçlendiren gıda destekleri de burada mevcut. A’dan Z’ye pek çok bitkiyi bulabileceğiniz RMD markasını eczanelerden temin edebileceğiniz gibi eczacımızla da iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Şimdi de sevgili eczacımızın tavsiye ettiği; antiviral etkili bağışıklık güçlendirici çay tarifimize geçelim :

TARİF:
1 çay fincanı sıcak suyun içine, yarım çay kaşığı RMD KARANFİL TOZU’nu koyup 10 dakika ağzı kapalı halde demlenmeye bırakın. Demlenme süresi tamamlandıktan sonra çayı süzerek içebilirsiniz. Bağışıklığınızı güçlendirecek, virüslere karşı sizi koruyacak çayımızı sabah. öğlen, akşam olmak üzere günde 3 kere tüketmeniz yeterli olacaktır.

Eczacımıza teşekkür eder ; virüs salgınının en kısa sürede bitmesini temenni ederiz.

İLETİŞİM: RMD BİTKİSEL ÜRÜNLER ( Gen. Müd. Uzm. Ecz. Dilek KİREMİTÇİ)
TEL: 0541 235 20 15
WEB SİTE: www.rmdfarma.com
ADRES: GÜMÜŞSUYU CAD. NO:3 KAT:1 NO:112 TOPKAPI/ İSTANBUL

Find this content useful? Share it with your friends!

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*