İstanbul Üniversitesi Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu gönüllüleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığı destekli yapılan “YERYÜZÜ BİZE EMANET” projesi geçtiğimiz günlerde son buldu. Mesleki tanıtım atölyeleri ile Urfa’daki 45 öğrenciyle buluşan gençlerimize teşekkür ederiz.

Meslekleri uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulan gençler toplamda 12 bölümü üniversite öğrencileri ve bölüme dair mesleğini yerine getiren kişilerle birlikte öğrendi.


Sayısal ve sosyal bilimler alanlarından birini seçen öğrenciler ilgi alanlarına göre bu alanların alt faaliyetleri kapsamında çeşitli meslekleri eğlenerek öğrenmiş oldu. Atölye eğitimi faaliyetleri bünyesinde; kodlama atölyesi, fen bilimleri atölyesi,ziraat atölyesi,eczacılık atölyesi, diş hekimliği atölyesi, aktif zeka atölyesi,hukuk atölyesi,sosyoloji atölyesi, sinema atölyesi, edebiyat atölyesi, psikoloji atölyesi,tarih ve geleneksel el sanatları atölyeleri yapıldı.

Şanlıurfa Eczacı Odası Konağında atölye eğitimleri gerçekleştirildi.


YERYÜZÜ BİZE EMANET projesi kapanış programı proje koordinatörü Rumeysa TOPRAK’ın açış konuşmasıyla başladı ve İstanbul Üniversitesi Genç Yeryüzü Doktorları Topluluğu Danışman hocası Doç. Dr. Ahmet SALDUZ ve İstanbul Üniversitesi Genç Yeryüzü Doktorları Eczacılık Topluluğu başkanı Ahmet ALTUN’un konuşmalarıyla devam etti. Program belge takdimiyle son buldu.

Enerjileriyle 45 öğrenciye ulaşan gençlerimize teşekkür eder, hayat boyu başarılar dileriz.

2 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*